Image Alt

FAQ – OTÁZKY

Najčastejšie otázky

V tejto časti Vám poskytneme odpovede na najčastejšie kladené otázky

Je potrebné sa na skúšku šiat objednať?

Áno, určite to odporúčame. Chceme sa vyhnúť situáciám, kedy máme u nás objednanú nevestu a tým pádom by sme sa vám nemohli venovať. Výber šiat je veľmi dôležitý a my chceme každej jednej z vás zabezpečiť výnimočný zážitok a to môžeme len pokiaľ budete mať úplné súkromie.

Kedy je najlepší čas si vybrať šaty?

Odporúčame tak 6 mesiacov vopred, ale je to samozrejme na vás. Ak si vyberiete šaty rok dopredu alebo mesiac pred svadbou – sme tu pre vás.

Potrebujem si priniesť topánky na prvú skúšku?

Ak máte vlastné topánky, v ktorých sa cítite pohodlne, alebo dokonca už máte svoje svadobné topánky, tak si ich samozrejme môžete priniesť. V opačnom prípade máme v salóne dostupné topánky na skúšanie.

Koľko skúšok treba pred svadbou?

Odporúčame 2. Na prvej skúške si šaty na vás vymeriame, preto je dôležité, aby ste už mali svadobné topánky. Na druhej skúške, kedy máme šaty ručne upravené sa uistíme, že všetko sedí ako má. Ak je potrebné, spravíme ďalšie úpravy. Ak je všetko v poriadku, tak už si len následne prídete po svoje svadobné šaty v dohodnutý deň vyzdvihnutia.

Aké ďalšie doplnky ponúkate u vás v INFINITI?

Okrem svadobných šiat nájdete u nás aj spoločenské šaty, šaty pre dievčatká, závoje, bolerká, ozdoby do vlasov, pierka a mnohé maličkosti, ktoré využijete vo svoj svadobný deň.

Aké máte otváracie hodiny?

Na skúšku šiat sa k nám, prosím, objednajte vopred na čísle 0908 228 828.

Ako dlho trvá skúška?

Pre nevesty si vyhradzujeme hodinu a pol. Samozrejme, ak nemáme po vás ďalšiu nevestu a vy potrebujete viac času, tak skúšku predĺžime.

V akej cenovej relácii sa pohybuje požičovné svadobných šiat?

Ceny požičovné svadobných šiat sa u nás pohybujú od cca 500 do 990 eur. Máme niektoré modely aj vo vyššej cenovej relácii, ide o šaty z Haute Couture kolekcie.

Takisto u nás nájdete šaty, ktoré sú aktuálne vo výpredaji a ceny sú nižšie ako cena požičovného a začínajú už od 100 eur.

Ceny konkrétnych modelov poskytujeme len priamo v salóne.

Na stránke neuvádzate veľkosti šiat, môžete mi napísať veľkosti ku konkrétnym modelom?

Toto, bohužiaľ, nie je možné. Číslovanie svadobných šiat je úplne iné ako pri konfekčnom oblečení. Každá žena je iná, má iné krivky a niekedy aj keď ste veľkosť 36 môžeme na vás skúšať šaty vo veľkosti 40, či už kvôli prsiam, alebo máte širší chrbát,…dôvodov je veľa.

My vás potrebujeme vidieť osobne, vieme, čo pri ktorých šatách môžeme upraviť a tým vám vyberieme tie najlepšie šaty pre vás.

KONTAKT

SVADOBNÝ SALÓN INFINITI

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a zveríte sa do našich rúk. Tešíme sa na Vašu návštevu.

ADRESA

Dvory 1932/18
(pasáž na 1. poschodí)
020 01 Púchov

Pondelok – Piatok: 12.00 – 17.00
Sobota: Na objednávku

OZVITE SA NÁM

Telefón:
+421 908 228 828
E-mail:
info@infiniti-svadobny-salon.sk

© 2021 Všetky práva vyhradené. Stránku vytvoril web-star.sk | Administrácia
Close

Nájdete nás

Dvory 1932/18
(pasáž na 1. poschodí)
020 01 Púchov

+421 908 228 828
info@infiniti-svadobny-salon.sk

Pondelok – Piatok: 12.00 – 17.00
Sobota: Na objednávku

Pridajte sa k nám