Svadobné šaty

Svadobné šaty izraelskej návrhárky Riki Dalal. Ready-to-wear Noya by Riki Dalal a LiRi Bridal kolekcia z jej inštitútu dizajnu. Rozmanitosť šiat, farebné tyly, neskutočné čipky – to všetko vám táto božská návrhárka ponúka. Sme výhradným dovozcom tejto značky na Slovensku a Čechách.

Romantické, čisté a jemné línie španielskej návrhárky Rosa Clará. Nájdete u nás kolekcie Rosa Clará a Aire Barcelona. Nevesty, ktoré majú rady ženskosť a jednoduchosť sa zamilujú do týchto šiat.

Mia Lavi sa zrodila z lásky ku kráse a vášni svadobných šiat. Dvaja dizajnéri, ktorí navrhujú tieto svadobné šaty dokázali spojiť jedinečnú kombináciu boho štýlu a exkluzívnych moderných látok.

Pod Rara Avis Group spadajú Blammo Biamo, Ange Etoiles a Rara Avis. Vytvárajú jedinečné modely šiat pre nevesty hľadajúce BOHO štýl a pre tie, ktoré sa neboja extravagancie a chcú byť iné. Tajomstvom šiat od RARA AVIS je, že zakaždým, keď sa pozriete na šaty, tak na nich objavíte nový krásny detail.

Pre každú nevestu je jej svadobný deň extrémne dôležitý a krásny. U nás veríme, že každá žena by mala mať možnosť vybrať si zo širokej škály šiat, v ktorých sa bude cítiť sebavedomo a nádherne. Naše PLUS SIZE šaty sú navrhnuté tak, aby zdôraznili krásu každej postavy. Nezáleží na tom, aká je vaša veľkosť – zaslúžite si nádherné šaty na svoj veľký deň.

KONTAKT

SVADOBNÝ SALÓN INFINITI

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a zveríte sa do našich rúk. Tešíme sa na Vašu návštevu.

ADRESA

Dvory 1932/18
(pasáž na 1. poschodí)
020 01 Púchov

Pondelok – Sobota: Na objednávku

OZVITE SA NÁM

Telefón:
+421 908 228 828
E-mail:
info@infiniti-svadobny-salon.sk

© 2021 Všetky práva vyhradené. Stránku vytvoril web-star.sk | Administrácia
Close

Nájdete nás

Dvory 1932/18
(pasáž na 1. poschodí)
020 01 Púchov

+421 908 228 828
info@infiniti-svadobny-salon.sk

Pondelok – Piatok: 12.00 – 17.00
Sobota: Na objednávku

Pridajte sa k nám